FİRMA KAYIT
.

 
Süreyya Ciliv - Turkcell Genel Müdürü
 
      Paylaş 
Süreyya Ciliv - Turkcell Genel MüdürüSüreyya Ciliv 1958 yılında, Zonguldak´ta dünyaya gelmiştir. 1977´de üniversite eğitimi almak üzere ABD´ye gitmiştir. 1981´de Michigan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerini bitirmiştir. 1983 yılında ise Harvard Üniversitesi´nden MBA derecesini almıştır. Profesyonel hayata ilk adımını Massachusetts eyaletindeki Metagraphics Company´de Yazılım Geliştirme Mühendisi olarak atmıştır. Daha sonra aynı şirkette Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörlüğü´ne terfi etmiştir.
Süreyya Ciliv 1987 yılında Novasoft Systems şirketini kurmuştur. Takip eden on yıl içerisinde bu şirkette Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunmuştur. Ciliv 1997 senesinde Türkiye´ye Microsoft Ülke Müdürü olarak dönmüştür. 2000 yılında şirketin Amerika´daki merkezine atanan Ciliv, 2007 yılına kadar Microsoft Global Satış, Pazarlama ve Servisler Grubu´nda üst düzey yönetici olarak çeşitli görevler üstlenmiştir. Süreyya Ciliv, Ocak 2007´den bu yana Turkiye´nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell´in Genel Müdürü olarak çalışmaktadır.
  

 

 
 
 
7 yıldır Ereğli'nin firmalarına en hızlı şekilde erişilmesini sağlıyoruz... .
Arama motorlarında arandığınızda ilk sırada çıkmak istiyor ve
güncel bilgilerinizin 7/24 erişilebilir olmasını istiyorsanız..
                 
  + Haber
+ Konaklama + Gazete Manşetleri
  ereglideyasam.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan kişinin şahsi düşünceleridir ve ereglideyasam.com sorumluluğunda değildir..
ereglideyasam.com bir Aykut ATES Creative Studio projesidir. @ 2009    
  + Sinema
+ Kdz.Ereğli'yi Keşfet
+ Nöbetçi Eczane
 
  + Etkinlik
Foto Galeri
+ Ulaşım
  + Yeme İçme
+ Rehber
+ MekanPlus  
    + Haftasonu Sohbetleri + Günün Özeti